Selena Gomez rozpieszcza swoją konkurencję

Weronika Gazda
17.01.2017 08:37
Selena Gomez

Selena Gomez (Billboard)

Selena Gomez postanowiła wesprzeć młode talenty. Rozpoczęła od swojej koleżanki z branży, której najnowsza piosenka powalczy o miano hitu 2017 roku. Kogo Selena wzięła pod swoje skrzydła?

Nowy wpis, który na swoim oficjalnym Instagramie opublikowała Selena Gomez był ogromnym zaskoczeniem dla fanów młodej gwiazdy. Chyba nikt się nie spodziewał, że piękna wokalistka zdecyduje się na współpracę z niedoświadczonymi piosenkarzami. Gomez przygotowała niespodziankę, w której specjalnie dla swoich wielbicieli, wykonała fragment nowego kawałka z repertuaru Julii Michaels . W tle nagrania słychać jak Selena śpiewa z utalentowaną koleżanką.

Nowa rola

Widać, że Selena Gomez bardzo dobrze czuje się w roli pomocnicy. Uśmiech gwiazdy poprawił nastroje fanów, którzy doceniają jej dobre serce i gotowość na poświęcenia. Nowy wpis na Instagramie zasypały pozytywne komentarze, wspierające nowy projekt Selen y i Julii . Widać, że artystka bardzo dobrze czuje się w studiu nagraniowym, a to oznacza tylko jedno- Gomez wraca do formy!

Selena Gomez ma z Julią Michaels naprawdę wiele wspólnego. Nowa piosenka, dopiero zaczynającej artystki, pod tytułem "Issues " powstała we współpracy z producentem muzycznym i autorem teksów Justinem Tranterem , który pod swoją opiekę wziął również Selenę Gomez .

Wykonawczyni hitu " Same Old Love " w kilku słowach skomentowała nagranie:

"Gdy ludzie, którzy zmienili twoje życie tworzą magię [...] jedna z moich ulubionych piosenek, które napisali"

Julia Michael ma zaledwie 23 lata. To wokalistka, która na swoim koncie ma jedno wydawnictwo studyjne zatytułowane "Futuristic ". Słuchacze mieli okazję poznać Julię występując z Kygo na ceremonii zamknięcie IO w Rio de Janerio .

Zobacz także

POLECANE RADIA