Selena Gomez i The Weeknd są parą. Bella Hadid robi "porządki" na Instagramie!

Weronika Gazda
14.01.2017 09:29
Selena Gomez, The Weeknd

Selena Gomez, The Weeknd (PR Photos/Forum)

Selena Gomez, czyli dawna miłość Justina Biebera oraz "The Weeknd", jeszcze do niedawna romansujący z Bellą Hadid, są parą. Modelka pod wpływem emocji usunęła młodą wokalistkę ze swojego Instagrama. Za co ta zemsta?

O tym, że Selena Gomez i wokalista zespołu "The Weeknd " romansują ze sobą podejrzewa się nie od dziś. Jednak podczas ich wieczornej randki w Giorgio Baldi, w Santa Monica, rozwiali wszelkie wątpliwości. Para dała się przyłapać fotoreporterom na kilkugodzinnym spotkaniu, na którym nie brakowało soczystych pocałunków tuż przed obiektywem aparatu.

W normalnych okolicznościach nie byłoby to żadną sensacją. Przecież młode gwiazdy nie ograniczają się w publicznym demonstrowaniu swoich uczuć. Dlaczego to takie dziwne? Powód jest prosty. Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o... zdradę. Trzecią stroną zamieszania jest była dziewczyna piosenkarza " The Weeknd "- Bella Hadid . Modelka słynnego pokazu "Victoria's Secret " rozstała się z nim tuż przed najnowszym, kostiumowym show. Do dzisiaj w sieci krążą zabawne memy z pokazu, w którym na twarzy Hadid pojawia się charakterystyczny grymas, gdy tylko spogląda na śpiewającego tuż obok niej ex.

 

Za karę... jeden obserwator mniej

Bella Hadid najwyraźniej nie może pogodzić się z upokorzeniem. Duma modelki zmusiła ją do radykalnych działań. Selena Gomez opuściła grono obserwowanych przez Hadid . Chociaż dziewczyny znają się prywatnie i mają wielu wspólnych znajomych, to informacja o romansie Gomez z aktualnym w tamtym czasie partnerem zburzyła wszystkie relacje. Najprawdopodobniej zdrada była przyczyną rozstania.

Ostatnie wspomnienia

Po tym jak Bella Hadid została przyłapana na wspominaniu najprzyjemniejszych chwil z "The Weeknd " pojawiły się plotki o wielkim, miłosnym powrocie. Modelka w samolocie z Paryża, tuż po pokazie "Victoria's Secret ", oglądała zdjęcia, na których ona i jej były całują się i przytulają. Wzruszająca chwila, ale jednocześnie warta zapomnienia. Teraz to Selena Gomez zajmie miejsce w ramionach wokalisty "The Weeknd "!

POLECANE RADIA