Janet Jackson urodziła pierwsze dziecko!

Daria Łojek
04.01.2017 11:10
Janet Jackson

Janet Jackson (https://www.facebook.com/JanetJackson/photos_stream)

Siostra nieżyjącego króla popu i jej mąż powitali na świecie swojego pierwszego syna. Gratulacje dla świeżo upieczonych rodziców!

Dla gwiazdy R&B rok 2017 rozpoczął się doprawdy wspaniale! Powitała na świecie swoje pierwsze dziecko, wraz z mężem.

Wissam al Man i Janet Jackson, czyli tata i mama!

Mężem, a także ojcem dziecka jest Wissam al Man , katarski miliarder. Miłość do niego spowodowała, że piosenkarka pop postanowiła przejść na islam i zaczęła nosić hidżab. Urodzony chłopczyk ma na imię Eissa i urodził się 3 stycznia - podaje strona people.com. Świeżo upieczona mama czuję się świetnie, nie stresuje się i odpoczywa po przebytym porodzie. Zaszła w ciąże w marcu, w 2016 roku, wtedy też odwołała swoją trasę koncertową - Unbreakable World Tour , aby skupić na swoim mężu i ciąży.

O przerwaniu trasy poinformowała fanów w filmie, który zamieściła na swoim Twitterze .

"Chciałam abyście byli pierwszymi osobami, które się o tym dowiedzą. Ja i mój mąż planujemy założyć rodzinę, dlatego muszę odwołać swoją trasę koncertową."

Janet Jackson w ciąży? To pytanie i wiele innych pojawiło się w głowach fanów. Czy Janet Jackson już wtedy była w stanie błogosławionym? Nie wiadomo, ale zapewniła, że powróci do koncertowania najszybciej jak to będzie możliwe.

Warto wspomnieć, że Janet Jackson liczy sobie 50 lat! Nie za późno na urodzenie pierwszego dziecka? Na pewno, ryzyko chorób wzrasta już po 45 roku życia. Ale na szczęście, Janet i jej mąż Wissam al Man są szczęśliwymi rodzicami zdrowego chłopca. Gratulujemy!

 

POLECANE RADIA