Zayn Malik oświadczył się Gigi Hadid. Nikt nie spodziewał się takiej reakcji!

Weronika Gazda
24.12.2016 10:17
Zayn Malik i Gigi Hadid

Zayn Malik i Gigi Hadid (Screen z YT.com)

Zayn Malik i Gigi Hadid to para idealnie pasująca do świata show-biznesu. Młodzi, utalentowani, a przede wszystkim piękni. Do Gigi wzdycha niejeden facet, więc Zayn postanowił zabrać to co jego. Przed świętami Bożego Narodzenia wokalista oświadczył się modelce, ale ona... odmówiła!

Zayn Malik i Gigi Hadid są ze sobą już prawie rok. Wydawałoby się, że to prawdziwa miłość, której już nic nie rozdzieli, ale jednak coś poszło nie tak, jak być powinno. Zayn oświadczył się Gigi , ale nie uzyskał zgody. Z pewnością internauci nie rozumieją jak mogło do tego dojść, bo przecież oboje są chodzącymi ideałami.

Nieudany prezent na święta

Zayn Malik , były wokalista zespołu " One Direction ", marzył o tym, by oświadczyć się Gigi Hadid jeszcze przed tegorocznymi świętami. Dokładnie wszystka zaplanował i zdobył się na odwagę, by wyznać jej co tak naprawdę czuje. Modelka nie przyjęła zaręczyn. Jej wytłumaczeniem był młody wiek i przykre doświadczenia życiowe. Gigi czuje się za młoda na małżeństwo. Była świadkiem rozwodów swojej mamy, dlatego musi być całkowicie pewna swojej decyzji, zanim zgodzi się na spędzenie reszty życia z Zaynem Malikiem .

Gigi Hadid chce stworzyć trwały związek. Warto przypomnieć, że Zayn już raz się oświadczył. Jego poprzednią wybranką - wydawałoby się - na całe życie była Perrie Edwards (wokalistka zespołu "Little Mix "). Było to zaledwie trzy lata temu lecz po dwóch latach wszystko się rozpadło. I wtedy pojawiła się modelka Gigi Hadid ... Jak losy Zayna potoczą się tym razem? Oby nie tak, jak z poprzedniczką.

Zayn Malik to brytyjski wokalista. Karierę rozpoczął poprzez wystąpienie w talent show "The X Factor ", gdzie połączono go z czwórką pozostałych uczestników. Cała piątka przystojnych chłopaków utworzyła jeden z najpopularniejszych boys bandów. Po wieloletniej współpracy w zespole "One Direction ", w końcu zdecydował się na karierę solową. W 2016 roku wydał najnowszy album "Mind of Mine ", w której można usłyszeć takie utwory jak między innymi "Pillowtalk " oraz "BeFoUr ".

POLECANE RADIA