50 Cent rozczarowany nominacjami do Złotych Globów

Weronika Gazda
13.12.2016 11:19
50 Cent

50 Cent (50 Cent)

?Power?, czyli serial 50 Centa nie dostał nominacji do Złotych Globów. Raper nie ukrywa swojego oburzenia. Dodaje wymowny wpis na swoim Instagramie i grozi, że odejdzie z cyklu.

50 Cent nie sprawdził się jako producent. Chociaż serial "Power " dość wysoką oglądalność, to najwyraźniej nie został doceniony przez dziennikarzy zajmujących się nominowaniem do nagrody "Złote Globy ". Hip-hopowiec nie ukrywa swojego rozczarowania, a nawet rozgoryczenia. 50 Cent opublikował na swoim oficjalnym profilu na Instagramie post, w którym opisuje swoje odczucia.

Serial "Power " to opowieść o perypetiach bogatego właściciela klubu nocnego, w Nowym Jorku, który prowadzi podwójne życie. Głównym bohaterem jest James "Ghost " St. Patrick , którego gra Omari Hardwick . W serialu można zobaczyć również takie gwiazdy jak: Lela Loren , Naturi Naughton , Joseph Sikora , Andy Bean , Adam Huss oraz sam 50 Cent . Może to główny powód, dla którego tak mu zależy na nominacji do Złotych Globów .

50 Cent to amerykański raper , aktor i przedsiębiorca. Tak naprawdę nazywa się Curtis Jackson . Jako młody chłopak zamieszany był w gangsterskie porachunki, przez co został postrzelony aż dziewięć razy. Rozpoznawalny stał się dopiero po wydaniu debiutanckiego albumu "Get Rich Or Die Tryin ". Jego talent odkrył popularny raper Eminem . Ostatnia płyta 50 Centa to "Animal Ambition ", wydana w czerwcu 2014 roku. Fani nadal czekają na jego wielki powrót. do świata muzycznego, a nie filmowego.

 

Nominacje muzyczne

74. gala rozdania Złotych Globów odbędzie się 8 stycznia 2017 roku. Nominacje już się pojawiły. Wzbudziły wiele kontrowersji i zachęciły do internetowych dyskusji. Jak zwykle największe emocje towarzyszą kandydatom, mającym możliwość zwyciężyć w kategorii Best Original Song - Motion Picture . W tym roku tę szanse mają:

Justin Hurwitz, Benj Pasek, Justin Paul - City of Stars (Emma Stone feat. Ryan Gosling) (La La Land)

Lin-Manuel Miranda - How Far I'll Go (Moana)

Justin Timberlake, Max Martin, Shellback - Can't Stop the Feeling! (Justin Timberlake) (Trolls)

Ryan Tedder, Stevie Wonder, Francis Farewell Starlight - Faith (Stevie Wonder feat. Ariana Grande) (Sing)

Iggy Pop, Brian Burton, Stephen Gaghan, Daniel Pemberton - Gold (Iggy Pop) (Gold)

POLECANE RADIA