Milionerzy powracają do telewizji!

Weronika Gazda
06.12.2016 13:03
Gdyby istniała możliwość wznowienia bądź wyprodukowania nowych serii wybranych programów, 27 proc. spośród wszystkich badanych postawiłoby na

Gdyby istniała możliwość wznowienia bądź wyprodukowania nowych serii wybranych programów, 27 proc. spośród wszystkich badanych postawiłoby na "Milionerów", którzy byli emitowani w TVN. (MATEUSZ SKWARCZEK)

Popularny teleturniej "Milionerzy" po raz drugi wróci do ramówki TVN. Lista najbogatszych Polaków nieco się rozszerzy, bo najnowszy sezon z Hubertem Urbańskim w roli prowadzącego rozpocznie się już w lutym 2017 roku. Kto wygra okrągłą sumę? Jak na razie wiadomo tylko, kto już ją przegrał. Chociaż TVP i Polsat mieli chrapkę na dochodowy format,to TVN zgarnął im tę okazję sprzed nosa.

Tygodniowe rozmowy z właścicielem licencji, na temat wznowienia emisji "Milionerów " w końcu się zakończyły. Osiemnastoletni teleturniej trafi do programu telewizji TVN , mimo że o pozwolenie walczyła również konkurencja. Jak na razie nie podano jeszcze konkretnej daty ani godziny premiery. Wiadomo tylko, że na pewno wszyscy przyszli milionerzy doczekają się wygranej już w lutym przyszłego roku. Zwyciężą, o ile Hubert Urbański ich nie zmyli. Jako Agent poszło mu naprawdę dobrze, a to znaczy, że mimo przerwy od gry "Milionerzy " nie wyszedł z wprawy. Podobno prezenter podpisał kontrakt na trzy kolejne sezony.

"Milionerzy gra " okazała się sukcesem na rynku telewizyjnym. TVN przyciągał przed telewizor nawet 6 milionów osób. Konkurencja pozazdrościła. Polsat swego czasu wyemitował nawet podróbkę gry "Milionerzy " o kiczowatej nazwie "Życiowa Szansa ", którą poprowadził Krzysztof Ibisz .

Milionerzy pytania - nigdy nie były proste. Jednak kilkakrotnie udało się dojść do ostatniego pytania, wartego okrągły milion. 12 uczestników miało ten zaszczyt, ale aż 10 z nich wycofało się, bojąc się zaryzykować i zachowało 500 tysięcy. Główna wygrana padła tylko raz, w marcu 2010 roku. Chociaż cała sterta pieniędzy trafiła do zaledwie jednego uczestnika, dowodzi to, że "Milionerzy gra " jest szansą dla wszystkich bystrych Polaków .

Przepis na wygrywanie

Sposobów na wygrana jest tyle, ilu zainteresowanych zgarnięciem całej bańki. Czego by nie wymyślać, trening jak zwykle sprawdza się najlepiej. Milionerzy na telefon to idealne rozwiązanie, by dobrze się przygotować do teleturnieju TVN , poszerzyć wiedzę z każdej dziedziny nauki,a także (a może przede wszystkim) dobrze się bawić. Aplikacja dostępna jest na wszystkie urządzenia mobilne. Każdy użytkownik smartphona jest gotowy, by bezbłędnie odpowiedzieć na całą pulę pytań i porządnie zasilić swoje konto bankowe. Później pozostaje tylko dylemat, na co wydać tyle pieniędzy. Ale w tej kwestii może pomóc już tylko "telefon do przyjaciela ".

 

POLECANE RADIA