Daft Punk zgarnie świąteczne miliony...

Weronika Gazda
03.12.2016 10:00
Daft Punk

Daft Punk (Pr Photos)

Zespół Daft Punk postanowił wykorzystać te święta na ubicie wysokodochodowego interesu. Poza milionami, które z pewnością spłyną na ich konto, muzycy zareklamują się i uszczęśliwią fanów w ten świąteczny czas. Daft Punk wypuści bożonarodzeniowe gadżety. Nie będą to tylko standardowe kubki ani swetry z nadrukiem kapeli.

Daft Punk zdecydował się wziąć przykład z innych artystów i wykorzystać święta na zarobienie trochę pieniędzy. W porównaniu do pozostałych gwiazd, francuska grupa, na rynek, wypuści choinkowe bombki. Oczywiście nie są to zwykłe dekoracje. Kiedy się na nie spojrzy od razu wiadomo, kto jest autorem pomysłu. Świecidełka mają kształt hełmów, kojarzące się z Daft Punk , w których muzycy zawsze się pokazują.

Limitowana edycja bombek utrzymana jest w biało-złotej, połyskującej kolorystyce. Ich cena wynosi 25$. Zamówienia można dokonać na oficjalnej stronie duetu Daft Punk . W sprzedaży jest o wiele więcej gadżetów świątecznych. W sprzedaży są między innymi kule śnieżne oraz nastrojowe świeczki z logo zespołu.

Daft PunkDaft Punk Daft Punk official site Daft Punk official site

Daft Punk to francuski duet muzyczny, pochodzący z Paryża, specjalizujący się w tworzeniu muzyki elektronicznej , graniczącej z gatunkiem house . Charakterystyczną cechą duetu, który tworzą: Guy-Manuel de Homem-Christo i Thomas Bangalter , jest ukrywanie swoich twarzy pod hełmami. Daft Punk na swoim koncie ma już cztery albumy studyjne takie jak: "Homework ", "Discovery ", "Human After All " oraz najnowszy "Random Access Memories ". Bez wątpienia najpopularniejszym kawałkiem z całej dyskografii, nuconym do dzisiaj jest "Get Lucky " wydany w 2013 roku.

 

POLECANE RADIA