Nowy singiel od The Weeknd

Anna Olesińska
30.09.2016 11:20
The Weeknd wystąpi w piątek na Open'er Festival 2017

The Weeknd wystąpi w piątek na Open'er Festival 2017 (Twitter)

Ostatnie tygodnie to naprawdę pracowity czas dla kanadyjskiego muzyka. The Weeknd wydał nowy teledysk, właśnie opublikował kolejny singiel, a już w sobotę wystąpi w Saturday Night Live.

The Weeknd nie obija się w pracy. Kanadyjczyk za pomocą mediów społecznościowych zapewnił fanów, że nadchodzi "nowa era" i jak na razie dotrzymuje słowa.

"False Alarm " to kolejny singiel z nadchodzącej płyty muzyka. Autorami piosenki są The Weeknd , Martin "Doc" McKinney , Ahmad Balshe , Benjamin Diehl , Walter i Emmanuel Nickerson . Piosenka ma bardzo chwytliwy bit i tekst, który opowiada o mężczyźnie, który dostał "fałszywy alarm" od kobiety, którą kocha.

Posłuchajcie "False Alarm " już teraz na Spotify .

https://open.spotify.com/embed/album/0tedXN4kQ3Ky9t2gL2RQbX

Najnowsza płyta The Weeknd zatytułowana jest "Starboy " i dostępna będzie już 25 listopada. Muzyk dwa dni temu opublikował teledysk do pierwszego singla. Utwór powstał przy pomocy duetu Daft Punk .

To nie koniec dobrych informacji dla fanów Abla Tesfaye (bo tak brzmi właściwe imię i nazwisko The Weeknd ). Już w tę sobotę, wokalista wystąpi w popularnym programie telewizyjnym, "Saturday Night Live ". Zobaczcie zapowiedź.

POLECANE RADIA