The Weeknd z pomocą Daft Punk

redakcja
22.09.2016 12:19
The Weeknd wystąpi w piątek na Open'er Festival 2017

The Weeknd wystąpi w piątek na Open'er Festival 2017 (https://www.facebook.com/theweeknd/photos_stream)

Kilka godzin po ogłoszeniu nowej płyty "Starboy", The Weeknd zaprezentował tytułowe nagranie. Utwór jest efektem współpracy z zespołem Daft Punk. Fragment numeru artysta zaprezentował na Facebooku.

The Weeknd podał też datę premiery krążka, który ukaże się 25 listopada. Zdjęcie, które zdobi okładkę wykonał Nabil Elderkin.

- Produkcja jest agresywna, ale nadal seksowna. The Smiths, Bad Brains, Talking Heads, Prince i DeBarge odgrywają tu swoją rolę. Pisaliśmy materiał w Los Angeles. To najlepiej brzmiący album, jaki zrobiłem. Trudno to określić i zaszufladkować.- zapewniał wcześniej Kanadyjczyk.

O The Weekndzie zrobiło się głośno za sprawą mikstejpów, które wrzucił do sieci i nagrania "Wicked Games" . Oficjalnie zadebiutował w 2013 roku albumem "Kiss Land" . Na drugi longplay "Beauty Behind the Madness" fani musieli czekać do 2015 roku. Zestaw pokrył się w USA platyną, a w ojczyźnie artysty podwójną platyną. Muzyk nagrał też przebój "Earned It" na ścieżkę muzyczną "Pięćdziesięciu twarzy Greya" . Współpracował z Drakiem , Arianą Grande , Sią czy Laną Del Rey .

POLECANE RADIA