Justin Bieber wynajął kino, aby obejrzeć "Sekretne życie zwierzaków domowych". Kolejny kaprys gwiazdora?

Natasza Czarnecka
21.07.2016 10:54
Justin Bieber

Justin Bieber (wallpapercave.com)

Justin Bieber wynajął jedno z nowojorskich kin, aby wraz ze znajomymi obejrzeć "Sekretne życie zwierzaków domowych". Ta rozrywka kosztowała nie mało, ale kto bogatemu zabroni?

Wraz z dziesięcioosobową grupką znajomych piosenkarz dance i pop podziwiał animację w sali przy Time Square. Najnowszy hit gatunku "Sekretne życie zwierzaków domowych" ukazuje jak nasi pupile zachowują się kiedy zostają sami w domu. Akcja filmu toczy się na ulicach Nowego Jorku oraz w jednej z kamienic na Manhattanie.

Jak widać takie rozrywki odpowiadają gwiazdorowi, bo tuż przed rozpoczęciem seansu pochwalił się zdjęciem pustej sali na Instagramie. Wśród zaproszonych gości pojawiła się też była dziewczyna Biebera Chantel Jeffries .

"Sekretne życie zwierzaków domowych" od dwóch tygodni utrzymuje się na szczycie amerykańskiego box office'u. Reżyserami filmu są Chris Renaud i Yarrow Cheney .

 

Justin Bieber wydał nową płytę w listopadzie 2015. Teraz jest w trasie koncertowej "Purpose" , w ramach której 11 listopada zagra w Tauron Arenie w Krakowie.

POLECANE RADIA