Music Power Explosion i występ Avicii'ego. Nie może Was zabraknąć!

Natasza Czarnecka
23.06.2016 09:30
Koncert Avicii

Koncert Avicii (Facebook)

Kto lepiej wprowadza w wakacyjny nastrój niż Avicii? Światowej sławy Dj niedawno opublikował nowy utwór nagrany z Otto Knows, a już za nieco ponad 2 tygodnie zagra w Polsce!

15 lipca na Stadionie Energa Gdańsk wszystkich miłośników muzyki klubowej czeka świetna impreza Music Power Explosion . Wystąpią na nim: Felix Jaehn , Tom Swoon , Modstep Dj-set , Mafia Mike , Widenski , Warson oraz sam Avicii ! Kilka tygodni temu muzyk opublikował nowy kawałek "Back Where I Belong" , który stworzył z Otto Knows . Jak się okazuje ta współpraca nie jest przypadkowa. Szwedzi znają się ze szkolnej ławki, a utwór postanowili wypromować za pomocą wspólnego zdjęcia z okresu dzieciństwa. Ta fotografia podbiła serca fanów!

 

Autor takich hitów jak "Levels" , "Wake me up" , czy "For a Better Day" rozpoczął swoją karierę w 2007 roku. Rozgłos zyskał w 2010 dzięki singlowi "Seek Bromance" , a następnie wydał debiutancki album "True" . Muzyka, tworzącego w klimacie dance , house czy progressive house możemy też usłyszeć pod pseudonimem Tim Berg .

Organizacją Music Power Explosion zajmuje się agencja Prestige MJM oraz Arena Gdańsk Operator . Realizatorzy zapewniają, że podczas imprezy nie zabraknie efektów dźwiękowych i wizualnych.

Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu artysta zrezygnował z koncertowania na rzecz zdrowia. Co więcej, Avicii nie miał jeszcze okazji wystąpić w Polsce. Zapowiada się więc tłum fanów na koncercie. Jesteśmy pewni, że i tym razem Dj nie zawiedzie publiczności.

POLECANE RADIA