Janet Jackson nakręciła nowy klip?

Damian Cholewiński
29.04.2016 10:19
Janet Jackson

Janet Jackson (https://www.facebook.com/JanetJackson/photos_stream)

Jakiś czas temu Janet Jackson zapowiedziała przerwę w karierze muzycznej, spowodowaną powiększeniem rodziny. Ostatni wpis artystki na twitterze sugeruje jednak, że Janet nakręciła nowy klip. Jaka jest prawda? Na odpowiedź musimy poczekać.

Janet Jakcson zaskoczyła niedawno publiczność swoimi rodzinnymi planami. Choć najwięksi fani artystki nie skakali z radości na wieść o odwołanych koncertach, to każdy z nich trzymał kciuki, aby jej pozamuzyczne plany się spełniły. Ostatni wpis Janet na twitterze sprawia jednak, że już nie wiemy, co sądzić o poczynaniach gwiazdy. Artystka wstawiła bowiem gif, który wygląda tak, jakby wkrótce miał zadebiutować nowy klip Jackson . Wszystko jest jak na razie dosyć tajemnicze, więc na rozwiązanie będziemy musieli poczekać. Czyżby Janet się rozmyśliła?

Ostatnim longplejem Janet Jackson jest album "Unbreakable ". Krążek dotarł na sam szczyt zestawienia Billboardu .

Wszystkie hity Janet Jackson znajdziecie w radiu internetowym tuby z muzyką pop . Dzielnie towarzyszą tam jej koleżanki i koledzy z branży, tacy jak Kylie Minogue czy Adam Lambert . Wszystkie odcienie muzyki pop, zamknięte w jednym miejscu, czekają na Waszą konsumpcję!

POLECANE RADIA