Janet Jackson odwołuje trasę bo... powiększa rodzinę!

Damian Cholewiński
06.04.2016 16:45
Jakiś czas temu Janet Jackson odwołała występy w Europie, teraz anuluje całą trasę. Powodem jest chęć powiększenia rodziny.

Janet Jackson zmieniła swoje plany i zamiast trasy koncertowej będzie się teraz starać o dziecko! Taką informację przekazała swoim fanom wokalistka za pośrednictwem Twittera . Trasa promująca album "Unbreakable " miała być dla Janet wielkim powrotem na scenę. Powrotu jednak nie będzie, lecz miast tego artystka postawiła przed sobą znacznie bardziej wymagające zadanie. Wokalistka i jej mąż - Wissam Al Mana - postanowili zostać rodzicami. Na razie nie wiadomo czy wokalistka zaszła w ciąże w tak późnym wieku (49 lat), czy będzie starać się o adopcję.

Ostatni album Janet Jackson , zatytułowany "Unbreakable " spotkał się z miarkowanym zainteresowaniem publiczności. Mimo tego, że zadebiutował na pierwszym miejscu Billboardu , to leciał w dół "na łeb, na szyję" i nie udało mu się zdobyć nawet statusu Złotej Płyty (przypominamy, że poprzednie albumy Janet potrafiły aż sześciokrotnie pokryć się platyną). Być może rzeczywiście przyszedł czas na zmiany i zadbanie o ciepło ogniska domowego? Życzymy powodzenia!

POLECANE RADIA