Petycja przeciwko Philowi Collinsowi

Marcin Kulesza
06.11.2015 18:06
Ponad 2 tysiące osób podpisało petycję w sprawie powstrzymania artysty przed powrotem do muzyki.

Jak już wspominaliśmy , Phil Collins ma zamiar wrócić z emerytury, na którą przeszedł w 2011 roku. Muzyk zdradził też, że pracuje nad kolejnym solowym albumem, po wydaniu którego ruszy w trasę koncertową.

Były gwiazdor Genesis dość zaskakująco zmotywował ten ruch:

"Moje dzieci mają teraz 10 oraz 14 lat i chcą zobaczyć czym się zajmuje ich tata. Były w pieluchach, gdy ostatni raz byłem w trasie. Kochają moją muzykę i chciałbym zabrać je, żeby mogły czerpać z niej przyjemność." - powiedział Phil Collins

Okazała się jednak, że nie wszyscy cieszą się, że usłyszą nowy materiał od znanego Anglika. Nowojorczyk, Brian Pee , napisał petycję by powstrzymać Collinsa przed powrotem do muzyki.

"Phil Collins ogłosił, że 'nie jest już na emeryturze'. Jest zbyt wiele cierpienia na tym świecie bez tego. To musi być powstrzymane." - napisał autor w petycji

W krótkim czasie pod dokumentem złożyło swój podpis 2443 osoby. Nie wiadomo czy w jakikolwiek zatrzyma to perkusistę przed nagraniem następcy ostatniej studyjnej płyty w dorobku Collinsa, wydanej w 2010 roku "Going Back" .

POLECANE RADIA