Zaprojektuj plakat filmu Slasha i wygraj 500 dolarów!

Anna Małoszewska
21.08.2015 16:38
Slash

Slash (mat. prasowe)

Slash, który pracuje obecnie nad swoim drugim filmem, ogłosił konkurs. Za zaprojektowanie promo plakatu można wygrać m.in. 500 dolarów.

Zwycięzca konkursu otrzyma nie tylko nagrodę pieniężną, ale też cylinder, książkę promującą film, wydrukowany plakat - a wszystko to podpisane osobiście przez muzyka. Oprócz tego, Slash podaruje zwycięzcy kostki do gitary, T-Shirt Ambasadora Filmu "The Hell Within" i podpisany pierwszy, oficjalny promo plakat.

 

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest nadesłanie do 17 października autorskiego plakatu, który będzie zawierał napisy: "The Hell Within" (wymagane), "What Happened to Teresa?" i "Evil Will Find You" (opcjonalnie).

"The Hell Within" to drugi film Slasha . Horror opowiadać będzie historię kobiety, która próbuje uratować zaginioną dziewczynkę, Teresę i trafia, dosłownie, w otchłanie piekieł. W sieci dostępny jest już soundtrack "The Hell Within" . h ttps://play.spotify.com/user/slashofficial/playlist/0JuRrysdxvQZG2D9BqLlJ3?play=true&utm_source=open.spotify.com&utm_medium=open Debiutancki film gitarzysty, "Nothing Left To Fear" , zdobył słabe recenzje. Szczegóły konkursu na https://creativeallies.com/contests/1050-design-a-movie-poster-for-the-hell-within

POLECANE RADIA