Rusza radio "Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje"

Leszeks
18.05.2012 16:14
Bryan Adams

Bryan Adams (Bryan Adams)

Organizatorzy cyklu "Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje" wspólnie z portalem Gazeta.pl przygotowali niemałą atrakcję dla fanów muzyki. 17 maja oficjalnie ruszyło radio internetowe poświęcone w całości koncertom organizowanym w ramach tego wyjątkowego cyklu.

Od 17 maja fani muzyki w oczekiwaniu na koncerty gwiazd cyklu "Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje" mogą w internecie słuchać największych przebojów swoich ulubionych wykonawców. - W radiu poświęconym naszemu cyklowi można usłyszeć utwory Bryana Adamsa, Eltona Johna czy grupy Guns N` Roses - informuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która jest organizatorem cyklu.

Radio powstało we współpracy z portalem Gazeta.pl i żeby go słuchać wystarczy kliknąć . - To na pewno doskonała okazja do spędzania czasu w oczekiwaniu na koncerty. Największe przeboje artystów, którzy już niedługo przyjadą do Polski, na pewno umilą każdy dzień, który pozostał do ich wizyty w naszym kraju - przekonują organizatorzy.

Radio "Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje" będzie funkcjonować przynajmniej do zakończenia cyklu koncertów. Przypomnijmy, że w jego ramach w Polsce wystąpili już Michael Bublé i Andrea Bocelli. W najbliższym czasie, bo już 7 lipca w łódzkiej Atlas Arenie zaśpiewa Elton John , 11 lipca odbędzie się koncert legendy rocka Guns N` Roses , która zagra na Stadionie Miejskim w Rybniku, a cykl zakończy koncert Bryana Adamsa 26 lipca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Słuchaj radia "Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje" w serwisie tuba.FM

POLECANE RADIA