Walentynki dla samotnych nie muszą być udręką. Oto aplikacje randkowe, które pomogą przetrwać 14 lutego

Gabriela Polak
12.02.2018 15:10
A A A
Walentynki dla samotnych nie muszą być udręką. Oto aplikacje randkowe, które pomogą przetrwać 14 lutego/eDarling; Sympatia; Tinder; ZaadoptujFaceta

Walentynki dla samotnych nie muszą być udręką. Oto aplikacje randkowe, które pomogą przetrwać 14 lutego/eDarling; Sympatia; Tinder; ZaadoptujFaceta (eDarling; Sympatia; Tinder; ZaadoptujFaceta)

  • Na pierwszy ogień - eDarling
  • Tinder dla mobilnych
  • ZaadoptujFaceta nie tylko dla kobiet
  • Sympatia pozwoli wyszukać interesujące osoby, idealne na Walentynki
Walentynki dla singli są dniem ciężkim, w którym wolni strzelcy najchętniej zaszyliby się na 24 godziny pod kołdrą i zamknęli na cztery spusty w domu w celu odcięcia się od wszechobecnej miłości. Niestety, nie zawsze jest to możliwe, co jeszcze bardziej potęguje niechęć do 14 lutego. Z pomocą jednak przychodzą aplikacje randkowe, które pozwolą poznać osoby w podobnej sytuacji, a - kto wie - może i umożliwią znalezienie miłości na Walentynki w przyszłym roku? 14 lutego można więc w tym roku spędzić nieco inaczej, niż w poprzednich latach. Wystarczy jedynie założyć konto na jednej z aplikacji randkowych, a następnie rozpocząć rozmowę z innymi użytkownikami, którzy są dokładnie w takiej samej sytuacji: nienawidzą Walentynek z powodu swojego statusu.
Zobacz zdjęcia (4)
Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA