W Służbie Jej Królewskiej Mości

fot. 007museum.com

46 lat czynnej służby na ekranach kin. W tym czasie powstały 24 filmy z serii przygód najsłynniejszego agenta świata, oraz tyle samo ścieżek dźwiękowych do tychże filmów. Który z tytułowych utworów był najlepszy? My wybraliśmy osiem wartych podkreślenia. A wybór najlepszego z najlepszych pozostawiamy wam.

PYTANIE Którą piosenkę lubicie najbardziej?

 "Goldfinger"
 "Thunderball"
 "Live and let die"
 "Goldeneye"
 "Tomorrow never dies"
 "The World is not enough"
 "Quantum of Solace"
Komentarze (5)
Zaloguj się
 • thorgal_86

  Oceniono 10 razy 6

  "A View To A Kill" Duran Duran, czy "Licence To Kill" Gladys Knight, które bez żalu mogłyby zastąpić utwory Sheryl Crow czy Garbage.

 • thorgal_86

  Oceniono 9 razy 5

  Ewidentnie autor tego zestawienia ma kompleks lat 80. Nie ma ani jednej piosenki z Bondów, które ukazały się w tej dekadzie. A szkoda, bo były tam takie perełki jak

 • piort

  Oceniono 1 raz 1

  Chyba sie jeszcze nie wyspałeś bo Golden Eye został nakręcony w 95 roku a pozostałe w kolejnych latach aż do końcówki pierwszej dekady 21 wieku (teraz zaczęliśmy drugą dekadę więc nic aktualnego o Bondzie się jeszcze nie ukazało). To prawda że jest wiele innych (lepszych?) perełek ale autor nie ma żadnego kompleksu, on po prostu skopiował listę utworów z płyty muzycznej Best of (tak jak w tytule)

 • georing

  Oceniono 5 razy 1

  Faktycznie w tym zestawieniu brakuje piosenki tytułowej z Licence to Kill, która w tamtych czasach była szczycie top list. Autor za tekstu za to uwielbia dwie najnowsze produkcje o agencie 007...

 • koski

  Oceniono 4 razy 0

  "View to a kill" Duran Duran lepsze od utworu Garbage?! Żarty jakieś chyba.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX