Te dziewczyny chciałyby schwytać wszystkie agencje modelingowe. Szkoda tylko, że policja była pierwsza...

Weronika Gazda
17.01.2017 15:40
Więźniarka

Więźniarka (Demotywatory)

Jak wyobrażacie sobie kobiety we więziennych celach? Zapewne jedyne co przychodzi na myśl to brzydka, zaniedbana grubaska, która najlepiej prezentuje się przy zgaszonym świetle. Niezupełnie. Tylko spójrzcie na te zdjęcia. Dziewczyny wyglądają jak Aniołki, szkoda tylko, że to portfolio z policyjnej kartoteki.

Randka za kratami

Gdzie się podziały te piękne dziewczyny? Odpowiedź na to nie jest taka oczywista, jak mogłoby się wydawać. Okazuje się, że oglądanie się za nimi na ulicach ruchliwego miasta i wyłapywanie ideału wizualnego, o delikatnych rysach twarzy, to bezsensowna strata czasu. Nie pomoże tu nawet Tinder, bo prawdziwe Aniołki założyły profil w zupełnie innym miejscu. Policyjny system, zawierający wizerunek swoich więźniów, ma w swoim zbiorze naprawdę interesującą kolekcję kobiet.

Większość z nich wygląda jak gwiazdy Hollywood. Rysy twarzy skazanych dziewczyn odpowiadają amerykańskiemu kanonowi piękna, które młodzi ludzie mogą dostrzec podczas oglądania filmów i seriali o życiu bogatych nastolatków. Niejedna ze skazanych mogłaby powalczyć o rolę Sereny van der Woodsen z popularnego serialu "Plotkara", czy Kelly Taylor z "90210". Niestety, dziewczyny zanim popełniły przestępstwo, chyba nie przemyślały tego, jakie możliwości zapewniła im matka natura.

Niewinne diablice

Myślicie, że znacie się na ludziach? Potraficie poznać kogoś od pierwszego wejrzenia? Tym razem intuicja was zawiedzie. Nie bez powodu mówi się, by nie oceniać książki po okładce. Te dziewczyny wyglądają jak niewinne istoty, które ani myślą o tym, by zrobić komuś krzywdę. Policjanci powinni być czujni, bo modelki z celi mogą bardzo szybko wykorzystać swoje wdzięki. Bujne, gęste włosy i maślane oczy bez wątpienia hipnotyzują. Dodatkowo więźniarki są niezwykle fotogeniczne, wyglądają świetnie w nawet najbardziej ekstremalnych i niewdzięcznych warunkach. Może to czas, aby kolejna edycja Top Model powstała w nowym, niekonwencjonalnym miejscu? Czekamy na te faworytki!

POLECANE RADIA