Koncertem Beat Assailant startuje Paris Indie Club

22.01.2010 14:53
Beat Assailant

Beat Assailant (Beat Assailant, fot.mat.prasowe)

Już w najbliższą niedzielę koncert Beat Assailant w warszawskim Centralnym Basenie Artystycznym zainauguruje cykl Paris Indie Club w Polsce.

 

UPDATE: Agencja New Music Art Production oraz management grupy Beat Assailant informują, iż z powodu choroby lidera zespołu, rapera Beat Assailant, koncert planowany na 24 stycznia 2010 roku w Centralnym Basenie Artystycznym zostaje przełożony na 14 marca 2010 roku. Bilety zakupione do tej pory zachowują ważność na nowy termin. Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z tą zmianą.

Paris Indie Club to kompilacja płytowa oraz cykl koncertów. Raz w miesiącu, w całym 2010 roku, cykl wytworzy w CBA klimat paryskich klubów. Nie chodzi tu nawet o stricte muzykę francuską, a przede wszystkim artystów tworzących trendy muzyczne w stolicy Francji. Nie zabraknie więc modyfikacji muzyki amerykańskiej - BEAT ASSAILANT, prawdziwych artystycznych i awangardowych zjawisk takich jak NOSFELL czy gwiazd francuskiego kina - EMMANUELLE SEIGNER.

Beat Assailant wystąpi 24 stycznia w warszawskim klubie Centralny Basen Artystyczny. Jego koncerty to żywiołowa żonglerka słowem połączona z występem zespołu czerpiącego zarówno z klasycznego jazzu, funku, soulu i klimatu lat 70., jak i modernistycznego rocka lub electro. Wszystkie trzy albumy wydane do tej pory we Francji siały mocne zamieszanie na tamtejszej hip-hopowej scenie, skutecznie łącząc amerykański flow z typowo francuskimi podkładami.

 

 

KR/mat.prasowe

 

POLECANE RADIA