Reni Jusis na planie nowego klipu [galeria]

19.11.2009 15:02
Na planie teledysku Reni Jusis - Dwoje na huśtawce

Na planie teledysku Reni Jusis - Dwoje na huśtawce (fot. mat.prasowe)

Reni Jusis przed planowaną krótką przerwą zawodową, nakręciła teledysk do kolejnego singla z płyty "Iluzjon, cz.I". U nas możecie zobaczyć galerię z planu "Dwoje na huśtawce". Przy okazji zapowiadamy wyjątkowy koncert, który odbędzie się... w warszawskim kinie Iluzjon.

Twórcami klipu są Michał Przytuła i Łukasz Murgrabia, których pasją na co dzień jest m.in. fotografia i muzyka. Ideą teledysku było ukazanie przygotowań Reni wraz z zespołem do koncertu, jak również wyeksponowanie starych instrumentów, które stanowią ważną część płyty Reni i jej występów na żywo. Akcja teledysku rozgrywała się podczas prób do zbliżającego się wyjątkowego koncertu.

25 listopada w starej siedzibie kina Iluzjon przy ul. Narbutta w Warszawie Reni zagra po raz pierwszy z nowym akustycznym składem. Będzie to jedyna i niepowtarzalna okazja, aby usłyszeć kameralne kompozycje z jej ostatniej płyty w tym kultowym miejscu, ponieważ od stycznia przyszłego roku rozpoczną się tam prace remontowe. Tego wieczoru Reni zaprezentuje swoje ballady przy fortepianie, a towarzyszyć jej będzie 4-osobowy zespół wykorzystujący m.in. organy Hammonda, melotron, wibrafon, autoharfę, akordeon czy piano Rhodesa. Podczas koncertu pojawią się również na scenie goście specjalni: Tomek Makowiecki oraz niepowtarzalne, jednoosobowe trio: " Jacek Kulesza, Suitcase & Tambourine".


Reni Jusis jednocześnie informuje wszystkich fanów, że zapowiadana na jesień trasa koncertowa została przełożona na wiosnę przyszłego roku, kiedy to po krótkiej macierzyńskiej przerwie artystka powróci znów na scenę. Do tego czasu możemy liczyć na teledysk, którego premiera planowana jest już w grudniu.

25.11.2009, godzina 19:30, stara siedziba kina Iluzjon, ul.Narbutta 50a, Warszawa.

Bilety w cenie 38zł do kupienia TUTAJ, w punktach sprzedaży Empik i Ruch oraz przed koncertem w kasie kina od godz. 17:00.
Miejsca nienumerowane, ilość miejsc ograniczona.

KR/mat.prasowe

POLECANE RADIA