Pigułka Infomuzyki

09.10.2009 16:15
Charlotte Gainsbourg

Charlotte Gainsbourg (Charlotte Gainsbourg, fot.oficjalna strona artystki)

Szef Island Records, Darcus Beese, zapowiedział, że w 2010 roku wreszcie możemy się spodziewać premierowego materiału od Amy Winehouse. Co więcej, według niego, dema "wgniatają w ziemię". Więcej na ten temat TUTAJ.

 

Prawdopodobnie również w przyszłym roku możemy spodziewać się nowego materiału od Radiohead. Zimą zespół wchodzi do studia wspólnie z wieloletnim współpracownikiem Nigelem Godrichem. Ed O'Brien zapewnia, że niezależnie od tego, czy wcześniej płyta zostanie udostępniona w formie mp3, ukaże się również w formie CD i na winylu. 

 

Z kolei w styczniu 2010 do sklepów trafi najnowszy krążek Charlotte Gainsbourg, który nagrała wspólnie z Beckiem. Z jej oficjalnej strony można już pobrać tytułowy utwór - "IRM". 

Do sieci trafił zwiastun musicalu, który został przygotowany na podstawie płyty "American Idiot" Green Daya:

 

 

 

Zespół Pixies rejestruje koncerty, które odbędą się (lub już się odbyły) Londynie, Amsterdamie, Paryżu i Brukseli w ramach trasy "Dolittle". Każdy z nich, w nakładzie 1000 egzemplarzy, będzie dostępny na pixieslive.sandbag.uk.com. Więcej na temat znajdziecie TUTAJ.

 

Dr Dre po raz kolejny przekłada premierę "Detoksu". Tym razem brak konkretnej daty, ale pojawi się ona nie wcześniej niż w 2010 roku. Szczegóły TUTAJ.

 

Na koniec występ Echo & The Bunnymen u Joolsa Hollanda:

 

 

 

KR

POLECANE RADIA