Sean Kingston w Polsce

28.09.2009 12:11
Sean Kingston

Sean Kingston (Sean Kingston, fot.mat.prasowe)

Trudno sobie wyobrazić lepszą muzykę na chłodny, zimowy dzień! 1 grudnia w warszawskim klubie Palladium wystąpi Sean Kingston. Sprawdź szczegóły w materiałach prasowych.

Sean Kingston, 1 grudnia 2009, Warszawa, Palladium

Sprzedaż biletów ruszy 30 września!

Dwudziestojednoletni Sean Kingston zadebiutował w 2007 roku singlem "Beautiful Girls" i od razu zjednał sobie miliony ludzi na całym świecie! Jamajskie rytmy mieszające się z melodyjnym hip-hopem i popem, oraz niezwykłe wdzięki i charakterystyczny głos lekko podbity efektem, to niewątpliwie klucz do sukcesu Seana. Beautiful Girls, z samplem "Stand By Me" został legalnie ściągnięty z internetu aż 4 i pół miliona razy i stał się jednym z największych przebojów 2007 roku!

Historia młodego chłopaka, który ucieka od rodzinnych problemów w muzykę zaintrygowała producenta J.R. Rotema, który szybko doprowadził do podpisania kontraktu z wytwórnią Epic. Debiutancki krążek Seana Kingstona sprzedał się w nakładzie ponad miliona egzemplarzy na całym świecie. Z tego albumu pochodzą również single: "Take You There" i "Love Like This".  Mimo swojego młodego wieku do tej pory sympatyczny Jamajczyk współpracował z Natashą Bedingfield, Flo Rida i Fergie.

W tym roku ukazał się drugi album Seana zawierający takie hity jak "Fire Burning", wyprodukowany przez RedOne'a, twórcę megahitu "Poker Face" (Lady Gaga). Kolejnym singlem z albumu jest utwór "Face Drop" wykonany w duecie z Wyclefem Jeanem. "Tomorrow" pokazuje rozwój Seana jako mężczyzny, jak również artysty, który opisuje zmiany, jakie nastąpiły w jego życiu po wydaniu premierze pierwszej płyty.

źródło: mat.prasowe

POLECANE RADIA