Kazik: każdy kto podniósł kradzione jest ku**ą!

17.09.2009 13:09
Nowa płyta Kultu, "Hurra", ukaże się 28 września, jednak przed tym terminem nagrania wyciekły do internetu. Kazik Staszewski, lider zespołu, na forum Kultu nazwał wszystkich, którzy ściągnęli nielegalne pliki "ku**ami".

Wczorajszy post artysty wywołał duże poruszenie i oburzenie większości forumowiczów. Słuchacze argumentowali, że słowa Kazika skierowane są do złej grupy ludzi, ponieważ ci, którzy udzielają się na forum i tak kupią płytę. Nie przekonało to jednak Staszewskiego. W kolejnych wiadomościach pisał:

Paru z was miałem za przyjaciół, albo co najmniej osoby dobrze mi (nam?) życzące. Niestety, gdy gnój jakiś (którego już mamy) włamał mi się do domu, ochoczo ten czy ów rzucił się na rozdawane łupy. Nie myślałem. W swojej naiwności myślałem o jakiej takiej lojalności. No cóż.
Ta płyta była dla mnie najważniejszą od wielu,wielu lat - tym bardziej boli, że ten czy ów bez zastanowienia nasrał na na nią. Tego się doprawdy nie spodziewałem. I każdy, który to zrobił (a są tacy też co bez krępacji chwalą się tym) niech się do mnie nie zbliża,bo ręki mu nie uścisnę. Na występy również nie zapraszam

W innym emocjonalnym poście, można przeczytać, że forum Kultu przestanie funkcjonować pod tą nazwą. Według słów Kazika płyta została wpuszczona do internetu przez osobę z tłoczni.

Pierwszym singlem z krążka "Hurra" jest utwór "Marysia":

 

ZOBACZ TAKŻE:

L.U.C o wycieku płyt Kayah, Kultu i swojej: totalny skandal!

KR

POLECANE RADIA