Posłuchaj sobie: Arctic Monkeys i Imogen Heap

27.08.2009 16:44

Imogen Heap, fot.mat.prasowe

Choć zaledwie wczoraj mieliśmy dla Was kilka propozycji w "Posłuchaj sobie", dzisiaj kolejna odsłona dzięki naszym czytelnikom:

- Arctic Monkeys - Humbug - "Humbug", trzeci album Arctic Monkeys, zawiera 10 nowych piosenek i został wyprodukowany przez Josha Homme'a na pustyni Mojave i w Los Angeles oraz przez Jamesa Forda na Brooklynie. Kilku fragmentów płyty możecie posłuchać na MySpace. Przypominamy też, że przed kilkoma tygodniami zespół zagrał całą płytę, transmitując cały koncert w Internecie. Sprawdźcie to na oficjalnym YouTube AM. Polska premiera "Humbug" już w poniedziałek.

 

- Imogen Heap - Ellipse - nowy, długo oczekiwany album Imogen Heap - w Polsce przez wiele osób odkrytej dzięki wykorzystaniu jej muzyki w reklamie ramówki TVN ('Just For Now'). Nowy album zawiera 13 kompozycji zbliżonych klimatem do największych przebojów Imogen - Headlock, Goodnight & Go czy właśnie Just For Now. Nie brak na nim więc dziwnych beatów, odgłosów i zaskakujących emocji, z których ta jedyna w swoim rodzaju kobieta-orkiestra  znana jest od lat. Płyty można posłuchać TUTAJ.

 

 

KR

Więcej o:

POLECANE RADIA