Pigułka Infomuzyki

21.08.2009 17:12

The Libertines, fot. myspace zespołu

Pete Doherty potwierdził, że namówił byłych kolegów z zespołu Johna Hassalla i Gary'ego Powella do tego, żeby zagrać w 2010 r. na kilku brytyjskich festiwalach. Jak tylko chęć wspólnego wyrazi Carl Barat, The Libertines wrócą na scenę.

Radiohead 25 sierpnia na koncercie w Poznaniu, 22 sierpnia o 20.45 w filmie dokumentalnym na Planete, a u nas już teraz nagranie z innego koncertu. Perkusista zespołu Phil Selway z gitarą podczas niedawnego koncertu 7 Worlds Collide w Londynie. Oba kawałki pochodzą z charytatywnego albumu "7 Worlds Collide: The Sun Came Out".W jednym rzucie kilka newsów o Michaelu Jacksonie. Po pierwsze, jego pogrzeb podobno po raz kolejny został przesunięty - tym razem na 31 sierpnia. Po drugie, 29 sierpnia w Alei Gwiazd w Krakowie zostanie odsłonięta gwiazda Króla Popu, z tej okazji zaśpiewa Natalia Kukulska. Po trzecie, przesunięta została data premiery filmu "This Is It" - zamiast 30 października film trafi na ekrany 28 października.

Legendarny producent Phil Spector, który odsiaduje wyrok za zamordowanie aktorki Lany Clarkson, obawia się o swoje życie. W liście, który opublikowano w środę, pisze, że boi się innych więźniów w Concoran Prison, w tym Charlesa Mansona, i będzie starał się o przeniesienie do lepszego zakładu. "Tutaj mogliby zabić za zupę" - żali się. Rzecznik więzienia zaprzeczyła tym informacjom i powiedziała, że Phil Spector wcale nie jest w Concoran Prison, ale w oddalonym o dwie mile Substance Abuse Treatment Facility.

Jak już pisaliśmy, Bon Jovi pracują nad nowym albumem, który ma być powrotem do rockowego grania. Próbką przygotowywanego przez nich materiału jest singiel "We Weren't Born To Follow". Album "The Circle" ukaże się 10 listopada.IB

POLECANE RADIA