Pigułka Infomuzyki

19.08.2009 17:48
Znamy już oficjalną listę utworów, które znajdą się na płycie "The Blueprint 3" Jaya-Z. Możecie ją zobaczyć na obrazku powyżej.

Nie ma jeszcze oficjalnej tracklisty "Memoirs Of An Imperfect Angel" Mariah Carey, ale podobno oprócz znanego już "Obsessed" znalazły się na niej utwory o tytułach: "Betcha", "Ribbon", "It's A Wrap", "Inseparable", "Up Out My Face", "H.A.T.E.U.", "Candy Bling", "More Than Just Friends" i "Angels Cry". Pierwszym oficjalnym singlem promującym album będzie cover "I Want To Know What Love Is"zespołu Foreigner.

"Evangelion" Behemotha w pierwszym tygodniu od debiutu rozszedł się w USA w 8,5 tys. egzemplarzy, dzięki czemu trafił na 56. miejsce listy "Billboardu". Album ukazał się w Stanach 11 sierpnia nakładem Metal Blade.

Dziewiętnastoletni Mike Byrne oficjalnie został członkiem The Smashing Pumpkins. Byrne zjął miejsce Jimmy'ego Chamberlina, który odszedł z zespołu.

Pojawiła się kolejna teoria wyjaśniająca śmierć Amadeusza Mozarta. Wcześniej wśród potencjalnych przyczyn zgonu 35-letniego kompozytora wymieniano m.in. otrucie, gorączkę reumatyczną i zjedzenie zepsutej wieprzowiny. Okazuje się, że przyczyna mogła być bardzo prozaiczna - komplikacje po zakażeniu gardła. Naukowcy odkryli, że w czasie śmierci Mozarta wielu mieszkańców Wiednia było zakażonych paciorkowcem, a objawy, jakie miał chory kompozytor, wskazują, że także mógł być zakażony tą bakterią. Wyniki przeprowadzonych ostatnio badań opublikował magazyn "Annals of Internal Medicine".

Seria informacji o nadchodzących albumach. Na nowej płycie Flaming Lips "Embryonic", która ukaże się jesienią, gościnnie pojawią się MGMT i wokalistka Yeah Yeah Yeahs Karen O.

Z kolei z Christiną Aguilerą nad nowym krążkiem pracować będą MIA, Santigold, Lady Tron, Sia i Goldfrapp.

A Bon Jovi zapowiadają, że ich nowa płyta, która do sprzedaży trafi w listopadzie, będzie powrotem do rock and rolla.

Na koniec Chickenfoot na żywo podczas przedwczorajszego koncertu w Nowym Jorku.IB

POLECANE RADIA