Gwiazdy MTV Gdańsk Dźwiga Muzę spotkają się z fanami

05.07.2009 08:15

BRMC, fot. materiały promocyjne

Oczywiście nie wszystkie, ale nie wymagajmy zbyt wiele. Nie powinni narzekać fani zespołów Black Rebel Motorcycle Club, Afromental i Golden Life. Sprawdźcie w materiałach prasowych, kogo, gdzie i kiedy możecie spotkać.
Black Rebel Motorcycle Club, jeden z najbardziej cenionych zespołów rockowych ostatnich lat, po raz pierwszy przyjedzie w tym roku do Polski. W przeddzień swojego występu na Festiwalu MTV Gdańsk Dźwiga Muzę, zespół spotka się z fanami. Tzw "meet and greet" odbędzie się w piątek 10 lipca o g. 15.30 w Salonie Prasowym Kolportera w Centrum Manhattan (Gdańsk Wrzeszcz). A już 11 lipca zespół zagra swój jedyny polski koncert. BRMC spędzą nad polskim morzem w sumie 3 dni. Ten czas wykorzystają na poznanie Gdańska, a przede wszystkim na próby, by cały występ dopracowany był w każdym szczególe. To tylko dowód na to, jak bardzo poważnie traktują polskich (i nie tylko) Fanów.

Ale to wcale nie koniec atrakcji. Z fanami spotkają się również polskie zespoły Afromental i Golden Life. Oba zespoły, podobnie jak BRMC, zagrają podczas sobotniego koncertu na Placu Zebrań Ludowych (11 lipca).

Spotkanie z Golden Life odbędzie się o g. 15.00, a z Afromental - o g. 16.00. Wszystkie spotkania odbędą się w Salonie Prasowym Kolporter w Centrum Handlowym Manhattan w Gdańsku Wrzeszczu.

W trakcie piątkowych i sobotnich spotkań będzie szansa na wymianę uprzejmości, zrobienie pamiątkowej fotografii (fani proszeni są o zabranie aparatów!) oraz zdobycia upragnionego autografu.

Spotkania z Fanów z gwiazdami Festiwalu MTV Gdańsk Dźwiga Muzę 2009:

Piątek 10 lipca g. 15.30 Black Rebel Motorcycle Club
Sobota 11 lipca g. 15.00 Golden Life
Sobota 11 lipca g. 16.00 Afromental

Miejsce: Salon Prasowy KOLPORTER w Centrum Handlowym Manhattan (Gdańsk-Wrzeszcz)

Na Festiwalu MTV Gdańsk Dźwiga Muzę zagrają:

11 lipca 2009:
* Manchester
* Afromental
* Golden Life
* Patryca Markowska
* Black Rebel Motorcycle Club
* Joss Stone

12 lipca 2009:
* Ziemianie
* Mumiy Troll
* Ringside
* Kat Deluna
* Katie Melua

Miejsce: Plac koncertowy - Plac Zebrań Ludowych, ul. A. Giełguda, Gdańsk
Bilety: Ticketonline.pl, Bileteria.pl i Eventim.pl oraz w salonach Empik.

Więcej o MTV Gdańsk Dźwiga Muzę tutaj i na www.festiwalmtv.pl

źródło: mat. prasowe

POLECANE RADIA