MGMT - Kids [teledysk]

04.06.2009 15:12
kadr z klipu

kadr z klipu (kadr z klipu)

Nie, to nie jest pomyłka. Nie cofnęliśmy się również w czasie. KIDS Mgmt podbijało listy przebojów i parkiety przed dobrymi kilkoma miesiącami (oficjalna premiera singla w Wielkiej Brytanii miała miejsce w październiku 2008), ale zespół dopiero teraz zrealizował oficjalny klip do kawałka.

Wprawdzie słyszeliśmy ten numer jakieś kilkaset razy (a może nawet więcej), to teledysk zawsze jest pretekstem, żeby zrobić to po raz kolejny.

 

 

W notce na swoim MySpace duet Mgmt zdradza, że to pierwszy utwór jaki razem napisali. Klip to zupełnie inna historia:

Pomysł tego teledysku zrodził się mniej więcej rok temu, we włoskiej knajpce w Dziewiątej Alei na Manhattanie. Obydwaj jesteśmy podekscytowani i zadowoleni, bo możemy wyjawić, że ponownie pracowaliśmy z reżyserem Rayem Tintori (wcześniej zrobił "Electric Feel" i "Time To Pretend - przyp.red.), który znał tę piosenkę od momentu, kiedy powstała.

Nie wiadomo natomiast, dlaczego zdecydowali się na ujawnienie wideo z takim opóźnieniem. Przypominamy, że fanowski teledysk do "Kids" powstał już w grudniu 2007 i z powodzeniem funkcjonował w internecie jako zajawka tego przebojowego utworu. Na YouTube został obejrzany prawie 16 milionów razy! 

 

 


KR
 
ZOBACZ TAKŻE:
 

 

Więcej o:

POLECANE RADIA