Pigułka Infomuzyki

27.05.2009 15:36
M.I.A.

M.I.A. (REUTERS/Mario Anzuoni)

Dzisiaj w pigułce o biletach na warszawski koncert Macy Gray, nowej EP-ce A Camp, nowej supergrupie, ślubie w White Stripes i politycznym wywiadzie M.I.A. Zapraszamy.

Bilety na warszawski koncert Macy Gray już w sprzedaży. Impreza odbędzie się 6 września 2009 w Sali Kongresowej. Ceny biletów:
80 zł - przystawki i miejsca dodatkowe na parterze, 110 zł - kanapki i balkony,
120 zł - amfiteatr środek, 135 zł - amfiteatr boki, 160 zl - parter (rz XIV ? XXIII)
180 zł - parter (rz I - XIII)
Sprzedaż ogólnopolska: sieć Ticketpro (www.ticketpro.pl), Eventim (www.eventim.pl) Bileterie EMPiK,  sieci sklepów Media Markt i Saturn oraz za pośrednictwem www.goodmusic.com.pl i www.shortcut.pl. 

 

A Camp wyda EP-kę z coverami - znajdą się na niej trzy kawałki w oryginale wykonywane przez Pink Floyd, Davida Bowiego i Grace Jones. Szczegóły TUTAJ.

 

Mark Lanegan i inni muzycy związani w różny sposób z Queens Of The Stone Age stworzyli nowy zespół - Sweethead. W skład grupy wchodzą oprócz Lanegana: Troy Van Leeuwen (Queens Of The Stone Age), Norm Block (zespół Marka Lanegana), Eddie Nappi (Lanegan) i wokalistka Serrina Sims. Pierwsza EP-ka formacji ukaże się w lipcu, a pierwszy kawałek (cover The Kinks) możecie ściągnąć z ich oficjalnej strony .

 

M.I.A. udzieliła wywiadu na temat sytuacji politycznej na Sri Lance:

 

 

 

Meg White wzięła ślub z synem Patti Smith, Jacksonem. Smaczku całej sytuacji dodaje fakt, że pobrali się na podwórku... Jacka White'a :-) Była to część podwójnej ceremonii, bo ślub wzięli również Jack Lawrence i Jo McCaughey. News na ten temat pojawił się na oficjalnej stronie The White Stripes

 

Kanye zapowiedział, że usunie auto-tune z kawałków, które produkuje na nową płytę Jaya-Z - "The Blueprint 3". Podreślił również, że Jay chce mieć całkowitą kontrolę nad tym, co dzieje się wokół tego albumu. Jupi. Szczegóły TUTAJ. W międzyczasie wspólnie z Clipse nagrali klip na Brooklynie. Zapraszamy na plan teledysku:

 

 
 
Na koniec historia z cyklu "tak spełniają się marzenia" - zobaczcie wypowiedzi 12 tancerzy, którzy zatańczą z Michaelem Jacksonem w trakcie jego londyńskich koncertów (nasuwa nam się dopisek: o ile się odbędą):
 

KR

POLECANE RADIA