Pigułka Infomuzyki

12.05.2009 16:31
The Killers

The Killers (AP/Chris Pizzello)

Pigułka Infomuzyki, czyli newsowo m.in. na temat The Killers, U2 oraz koncertu Morcheeby.

The Killers wystąpili w show Davida Lettermana i to z całą orkiestrą. Zaprezentowali swój najnowszy singiel. Oto "A Dustland Fairytale" w tej interpretacji:

 

 
 
To było do przewidzenia: choć londyńskie koncerty Michaela Jacksona w O2 Arena biły rekordy już w pierwszych dniach sprzedaży biletów, nie jest wcale powiedziane, że odbędą się bezproblemowo. Z jednej strony dowiadujemy się, że Jacko zatrudnił choreografa z... filmów "High School Musical", Kenny'ego Ortego (więcej TUTAJ). Z drugiej okazuje się, że ma problemy prawne - odezwała się do niego firma, która miała organizować w 2008 roku tournee reaktywowanego Jackson 5 i twierdzi, że Michael złamał warunki umowy. Szczegóły TUTAJ.

 

Na oficjalnej stronie U2 możecie posłuchać sześciu remiksów singla "Magnificent". Ich autorami są naprawdę świetni producenci, m.in. Pete Tong, Redanka, Fred Falke, Adam K i Soha. Jako bonus dorzucono "Get On Your Boots" po obróbce Justice. Sprawdźcie TUTAJ

 

Peter Gabriel został laureatem Polar Music Prize przyznawanej przez szwedzką Królewską Akademię Muzyczną w Sztokholmie. Jej zdobycie równoznaczne jest z otrzymaniem miliona szwedzkich koron. Nagrodzony został również kompozytor Jose Antonio Abreu z Wenezueli. Szczegóły TUTAJ .

 

Ruszyła sprzedaż biletów na warszawski koncert Morcheeby. Impreza odbędzie się 16 lipca w klubie Stodoła. Ceny biletów: 100 zł (do 14 czerwca) i 110 zł (od 15 czerwca).
Sprzedaż biletów w Warszawie: Bileterie EMPiK, Eventim (www.eventim.pl), Ticketpro (www.ticketpro.pl ), Shortcut Traffic-Club, eBilet tel  08013106, 602 704 671, 606 916 988 , Klub Stodoła, Kasy Teatralne CH Galeria Mokotów oraz w sieć sklepów Media Markt i Saturn.

Sprzedaż ogólnopolska: sieć Bileterii EMPiK, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.shortcut.pl, sklepy sieci Media Markt i Saturn oraz za pośrednictwem www.goodmusic.com.pl

 

KR 

POLECANE RADIA