Britney z przymrużeniem oka

11.05.2009 09:22
Britney Spears, Fot. Thomas Kienzle AP

Britney Spears, Fot. Thomas Kienzle AP (Britney Spears, Fot. Thomas Kienzle AP)

Tym razem w ramach naszego cyklu przyjrzyjmy się parodiom utworów Britney Spears. Powstało ich mnóstwo. Zobaczcie kilka najciekawszych.

SuperGirly

Zauważyliście, że "Hit Me Baby One More Time" i "Oops!... I Did It Again" brzmią tak samo? Nie umknęło to też Lulu McClatchy, twórczyni "ikony popu" SuperGirl.


MADtv

Mieliście już okazję zobaczyć parodię "Me Against The Music" przy okazji przeglądu najciekawszych parodii Madonny , nie będę więc już do niej wracać. MADtv jednak na tyle często żartuje z Britney Spears, że jest z czego wybierać. Zobaczcie "Lick My Baby Back Behind", parodię występu Britney na rozdaniu VMAs, "My Predicament", "I'm Not A Child" i "I'm More Wiser".


Venetian Princess

Jodie River (czyli Venetian Princess) to gwiazda YouTube'a. Jej kanał ma rekordową liczbę widzów, a filmy jej autorstwa obejrzano grubo ponad dziewięćdziesiąt milionów razy. Venetian Princess otrzymała wykształcenie muzyczne, zajmowała się modelingiem, zdarza jej się występować w serialach, ale jest najbardziej znana dzięki swoim parodiom.

Na koniec życie Britney do 2004 r. w dużym skrócie. Nie mam pojęcia, kto jest autorem klipu.Iga Burniewicz

POLECANE RADIA