Płyty z Sony ekologicznie i taniej

25.03.2009 15:16
Wytwórnia Sony Music reaguje na kryzys? Od 30 marca w ramach akcji "Słuchaj więcej za mniej" fani zagranicznej muzyki, będą mieli okazję kupić pełnowartościowe albumy ulubionych wykonawców za niewielką kwotę.
W dobie troski o ekologię wydawnictwa pojawią się w wyjątkowych opakowaniach. Koniec z plastikiem! Całość dostępna będzie bowiem w przyjaznym dla środowiska, stylowym, kartonowym opakowaniu. Zawartość samego krążka, jak i jego wygląd pozostaną bez zmian. Identyczny będzie również zewnętrzny projekt graficzny.


Aby łatwo było rozpoznać tanie, ekologiczne płyty, każda z nich opatrzona będzie specjalną naklejką. Podkreślając troskę o naturę, wybrano kolor zielony, oszczędność i atrakcyjną cenę symbolizować będzie z kolei świnka-skarbonka.

W pierwszej kolejności na sklepowych półkach z sympatyczną świnką pojawią się wznowienia najważniejszych płyt, które wytwórnia Sony Music wydała w drugim półroczu 2008 roku. W niskiej cenie nabyć będzie można "Circus" Britney Spears, "My Love: Essential Collection" Céline Dion, "Safe From Home" Dido, "Thriller 25" Michaela Jacksona, "As I Am: The Super Edition" Alicii Keys, "Spirit" Leony Lewis, "Funhouse" P!nk, "Only By The Night" Kings of Leon , "The Promise? Il Divo oraz imienne debiuty The Priests i Metro Station. Nie zabraknie też jednej z najgorętszych premier 2009 roku - "All I Ever Wanted" Kelly Clarkson. Tym samym jest to zapowiedź kolejnych interesujących wydawnictw. Od teraz nowe tytuły największych gwiazd z katalogu Sony Music dostępne będą zarówno w "tradycyjnej" edycji, jak i w ramach akcji "Słuchaj więcej za mniej" w atrakcyjnym cenowo, ekologicznym wydaniu. Listę bieżących i nadchodzących premier wchodzących w ramy akcji śledzić będzie można na dedykowanej akcji stronie internetowej pod adresem www.sonymusic.pl/ecostyle

źródło: mat.prasowe

 

POLECANE RADIA