Hit generator - dzisiaj drugi odcinek

28.02.2009 08:29

Fot. Franciszek Mazur / AG

W sobotni wieczór w TVP2 będzie można zobaczyć drugi odcinek nowego muzycznego programy - HIT Generator. Sprawdź, kto tym razem będzie rywalizował o przejście o miano hitu.

Trzeba przyznać, że druga odsłona HIT Generatora znowu nie powala obsadą - usłyszymy "Dobry Czas" zespołu IRA, "Będzie Piekło" grupy Video oraz piosenka "I'm Better" debiutującego zespołu Papilla. Do rywalizacji staną również Andrzej Piaseczny oraz Pectus, których piosenki zostały wybrane przez telewidzów Dwójki w ubiegłym tygodniu.

Mieliśmy okazję w tygodniu rozmawiać z zespołem Pectus , który odpowiedział nam na zarzut, jaki w pierwszym odcinku postawił wobec nich Zbigniew Hołdys. Przypomnijmy - grupa użyła sampli, natomiast juror stwierdził, że to zagranie nieuczciwe wobec pozostałych uczestników:

 

 

Z kolei Piasek komentował to, że ponownie będzie miał okazję wystąpić w programie po raz drugi w ten sposób:

Byłem zaskoczony, że to właśnie na moją piosenkę zagłosowali telewidzowie. Cieszę się, że "Chodź, Przytul " przeszła do kolejnego odcinka programu, bo to daje możliwość zaprezentowania jej ponownie przed wydaniem mojej nowej płyty.

Swój udział w następnych odcinkach programu potwierdzili m. in.:  Patrycja Markowska, Kasia Kowalska, Maria Peszek czy zespół Zakopower.

* HIT Generator - recenzja pierwszego odcinka programu

 

POLECANE RADIA