Myslovitz - Miłość w czasach popkultury: będzie reedycja

23.01.2009 11:55
Myslovitz

Myslovitz (Myslovitz,fot.Jacek Poremba)

W 2009 roku mija 10 lat od wydania "Miłości w czasach popkultury" - płyty, która sprawiła, że Myslovitz stało się jednym z najważniejszych polskich zespołów. Z tej okazji w lutym ukaże się jej reedycja. A to nie jedyna niespodzianka, którą w tym roku grupa przygotowała dla fanów.

Do podstawowej wersji albumu "Miłość w czasach popkultury" zostanie dołączony dodatkowy krążek. Premiera planowana jest na 16 lutego. Tak reedycję zapowiada zespół:

Mimo że na początku nie wszyscy byli do niej przekonani, okazała się jednym z kroków milowych w karierze zespołu z Mysłowic. Dziś, po 10 latach od wydania, trafia do Państwa reedycja tego niezwykłego wydawnictwa. Płyty, dzięki której ukształtowała się pozycja zespołu, usłyszała o nim nie tylko cała Polska, ale i świat, a największy przebój Myslovitz "Długość dźwięku samotności" grany był w większości stacji radiowych i telewizyjnych świata kultury zachodniej. Wydawnictwo wzbogacamy płytą demo z niepublikowanymi wcześniej wersjami znanych już nagrań. Dzięki temu poznają Państwo kulisy powstawania jednego z najważniejszych albumów w historii polskiej muzyki.

To nie wszystko - książeczka, która będzie dołączona do digipacku zawiera obszerne fragmenty niepublikowanej jeszcze książki Leszka Gnoińskiego, zatytułowanej "Myslovitz". Opisuje ona historię zespołu. Premiera książki jeszcze w tym roku.

Co więcej, na rok 2010 Myslovitz zapowiada wydanie premierowej płyty.

A to lista najbliższych koncertów:

24.01 Kraków Studio
18.02 Poznań Eskulap
25.02 Warszawa Palladium
26.02 Warszawa Palladium
27.02 Ełk ECK
28.02 Białystok Gwint
6.03 Łódź Dekompresja
7.03 Sosnowiec Art Cafe Muza
8.03 Wrocław Wytwórnia Filmów Fabularnych
22.03 Gdańsk Parlament
23.03 Gdańsk Parlament

 

 

Więcej o:

POLECANE RADIA