Sistars na Hed Kandi Lounge

12.01.2009 12:28
okładka albumu

okładka albumu "Hed Kandi Lounge" (okładka albumu "Hed Kandi Lounge")

Sukcesy rodzimych muzyków poza granicami Polski zawsze cieszą nas szczególnie. Takim z pewnością jest fakt, że na najnowszy album z bardzo popularnej na całym świecie serii "Kandi Lounge" wydawanej w Hed Kandi, trafiło nagranie polskiej grupy zremiksowanej przez polskich producentów!

Najnowsze "Kandi Lounge" trafi do sklepów na świecie i w Polsce (dystrybucja firmy EBlok) już w następny poniedziałek 19-ego stycznia. Na dwupłytową składankę trafiły w sumie 23 kawałki, w tym "Inspirations" z repertuaru Sistars w remiksie Envee'go z (nieistniejących już niestety) Niewinnych Czarodziei pod szyldem Innocent Sorceres. Utwór ten został wydany wcześniej na singlu w założonej przez muzyków Jazzanovy wytwórni Compost Records.

Innymi artystami, których nagrania znajdziemy na "Kandi Lounge" są m.in. Roisin Murphy, Reel People, Mr. Scruff, Bennson oraz Kraak & Smaak, nie będzie więc w żadnym wypadku przesadą stwierdzenie, że nasi rodacy znaleźli się w wyśmienitym towarzystwie. Biorąc pod uwagę jak ogromnym zainteresowaniem cieszą się płyty z logo Hed Kandi na całym świecie, obecność "Inspirations" na składance jest naprawdę sporym wyróżnieniem dla Sistars i Niewinnych Czarodziei.

POLECANE RADIA