Marika gwiazdą pierwszego polskiego Secret Show

19.10.2008 09:14
Marika

Marika (Marika, Fot. Mateusz Skwarczek / AG)

Poznaliśmy wykonawcę, który wystąpi na pierwszym polskim Secret Show. O kolejnych szczegółach wydarzenia będziemy dowiadywać się stopniowo.

Pierwszy polski Secret Show będzie miał miejsce 22 października, koncert będzie darmowy i przeznaczony dla wszystkich, którzy zarejestrują się na MySpace i dodadzą do listy przyjaciół profil MySpace Secret Shows Polska. O tym gdzie on się odbędzie i w jakim klubie poinformujemy już wkrótce.

Bohaterką wieczoru będzie Marika , gwiazda polskiej sceny dancehall/reggae, promująca swoją nową solową płytę "Plenty". Współorganizatorem koncertu jest EMI Music, wydawca najnowszej płyty Mariki.

Występ na Secret Show jest częścią trasy promującej najnowszy album PLENTY. Płyta miała swoją premierę 22 sierpnia. Album przełamuje stereotyp myślenia o Marice, jako wokalistce reggae i tylko reggae. Jest to gorąca fuzja różnych gatunków muzyki miejskiej od nu-jazzu i neosoulu po d'n'bass i funk. Płyta jest owocem pracy z kilkoma producentami i wokalistami oraz całym zastępem muzyków-instrumentalistów (m.in. Kameral, Juniorbwoy, Break da Funk, Dj Zero, Numer Raz, Mista Pita, Junior Stress, Ras Luta, Kada), w jednym z utworów gościnnie pojawi się Fisz. Wydaniu płyty towarzyszą niezwykle żywiołowe i bogate brzmieniowo koncerty Mariki z zespołem Ruff Radics, którego namiastkę usłyszymy 22 października.

Sprawdźcie: www.myspace.com/secretshowspl

Więcej o:

POLECANE RADIA