Jay-Z zagrał trasę życia

31.07.2008 16:27
Jay-Z

Jay-Z (Jay-Z, fot.Renata Dąbrowska/AG)

Jeżeli byliście na koncercie Jay-Z w trakcie Open'era, to mieliście okazję zobaczyć jeden z występów najlepszej trasy w jego karierze.

W rozmowie z magazynem "Rolling Stone", Jay powiedział, że zakończona niedawno europejska trasa była jednym z najwspanialszych doświadczeń w jego dotychczasowym muzycznym życiorysie. Raper przede wszystkim chwalił fanów, którzy przyszli na koncerty. Nie omieszkał jednak wspomnieć o krytykach występu na festiwalu Glastonbury, którym udowodnił, że impreza gotowa była na występ hip hopowej gwiazdy:

Wiadomość, którą dostałem przed wejściem na scenę brzmiała: wychodź i jeśli show będzie wspaniałe, to znaczy, że jesteś wspaniały, a jeśli okaże się beznadziejne, to jesteś beznadziejny. Wystąpiłem więc, pokazałem co potrafię i udowodniłem, że się mylili.

Oprócz udzielania wywiadów, Jay-Z zajmuje się obecnie zbieraniem składu na swój najnowszy album: wspominaliśmy już o tym, że producentem wykonawczym płyty będzie Timbaland . Wiadomo także, że najprawdopodobniej usłyszymy na niej bity Kanye Westa . Krążek będzie następcą świetnego "American Gangster", który ukazał się w listopadzie 2007.

 

ZOBACZ TAKŻE:

* Timbaland wyprodukuje nowy album Jay-Z

* Jay-Z na Openerze live [wideo]

* Jay-Z - American Gangster: Blisko ideałuPOLECANE RADIA