Organizatorzy VMA boją się Britney Spears

29.07.2008 12:15

fot.Mark J. Terrill /AP

Garść informacji i newsów dla fanów Britney Spears. Dzisiaj przeczytacie o obawach organizatorów nadchodzącej uroczystości rozdania nagród MTV Video Music Awards, a także możliwych producentach i gościach na płycie, którą Britney planuje wydać późną jesienią tego roku. Zapraszamy.

Zaczniemy od MTV VMA. Kilka tygodni temu prezydent MTV Networks Music Group Van Toffler ogłosił, że Britney prawdopodobnie wystąpi podczas tegorocznej ceremonii rozdania nagród. Uroczystość odbędzie się 7-ego września w Los Angeles. Obecnie o całej sprawie jest cicho, co mocno niepokoi organizatorów show:

Pewnie znów będą załatwiali to w ostatnim tygodniu, co mocno zaburzy nasze plany. Tak naprawdę możemy ostrzegać Britney i prosić o ostateczną deklarację, co do jej występu, a koniec końców ona i tak zrobi swoje. To niezbyt profesjonalne - powiedział anonimowy przedstawiciel organizatorów gali MTV VMA w wywiadzie dla "Mirror".

Rok temu Britney fatalnie zaprezentowała się podczas MTV VMA. Jej wykonanie piosenki "Gimme More" zostało ocenione bardzo negatywnie. W 2003 r. z kolei Spears i Christina Aguilera wystąpiły wspólnie z Madonną, a mini-koncert zakończył się skandalicznym buziakiem z udziałem blondynek. Co wykombinuje Brit w tym roku?

Na razie Spears myśli o nowym albumie. Prace nad materiałem są na razie w powijakach, ale wiadomo, że wśród producentów będziemy mieli Timbalanda, Pharrella Williamsa z The Neptunes oraz brytyjskiego wokalistę i kompozytora Taio Cruza. Właśnie Cruz zdał prasie na Wyspach relacje z pracy ze Spears:

Jej kariera w dużej mierze będzie uzależniona od tej płyty, dlatego też musimy usiąść i porozmawiać z nią. Musi nam powiedzieć, że naprawdę jest gotowa, by to zrobić. O poziom muzyczny nie należy się martwić, bo do nagrań zgłosili się już Pharrell, Kanye West i Timbaland. Najważniejsze, aby Britney czuła się psychicznie i fizycznie gotowa do wydania tego materiału. "Blackout" wyszło za wcześnie, była za bardzo zmęczona wydając tamten krążek i w efekcie nie udźwignęła ciężaru promocji. Teraz nie może powtórzyć tego błędu.
Zobacz też:

* Britney Spears będzie płaciła alimenty

* Madonna chce pomóc Britney Spears

* Britney Spears powróciła do studia

POLECANE RADIA