Tomek Lubert kreuje nową gwiazdę?

18.07.2008 12:43
Justyna Kozłowska i Tomek Lubert

Justyna Kozłowska i Tomek Lubert (Justyna Kozłowska i Tomek Lubert - kadr z klipu)

Zaczaruj mnie - to tytuł najnowszej piosenki autorstwa Tomka Luberta , twórcy hitów dla zespołów Video i Virgin. Wokalnie udziela się w niej Justyna Kozłowska , na co dzień prezenterka telewizji Viva.

Tomek i Justyna poznali się na planie programu "In&Out", gdzie zespół Video opowiadał o swojej nowej płycie. Dalej oddajemy głos Tomkowi i Justynie:

 

 

 

Do piosenki powstał już teledysk, którego reżyserem jest Sambor Wilk. Przeplatają się w nim dwa światy - ten rzeczywisty, gdzie oglądamy śpiewającą Justynę i ten bajkowy, gdzie rzeczy, o jakich marzy i o których śpiewa wizualizują się na śnieżnobiałych, powiewających na wietrze prześcieradłach. Niedługo będziecie go mogli u nas zobaczyć.

Justyna opowiadała o nagrywaniu piosenki "Zaczaruj mnie" w NOTATKACH GADAJĄCYCH GŁÓW .

Justyna Kozłowska zwyciężyła w ostatnim wielkim castingu VIVY. Została wybrana spośród trzech tysięcy kandydatów, po kilku etapach eliminacji. Prowadzi program In & Out. Tomek Lubert jest liderem zespołu Video , a wcześniej Virgin. To dzięki niemu powstały takie przeboje, jak "Szansa", "Znak pokoju", czy "Idę na plażę".

POLECANE RADIA