TOPtrendy 2008: Manchester triumfatorem konkursu Trendy! [wideo]

06.07.2008 03:26
Manchester

Manchester (Manchester)

Zespół Manchester zwyciężył w drugim dniu Sopot TOPtrendy Festiwal 2008, podbijając serca widzów Polsatu oraz internautów. Nagrody trafiły też do Video, Mikromusic i LOV. Zobaczcie ekskluzywne materiały wideo i rozmowy z triumfatorami!

 

Główną nagrodą za zwycięstwo dla Manchesteru jest warta pół miliona złotych kampania promocyjna w Polsacie - organizatorze TOPtrendy Festiwal. O triumfie grupy zdecydowały głosy widzów przesyłane za pośrednictwem SMS-ów. Zespół z Torunia zdobył też nagrodę internautów. Naszej reporterce udało się Manchester złapać chwilę po odebraniu głównej nagrody.

 

  

 

Podczas konkursu Trendy przyznano także inne nagrody. Nagroda od jury trafiła w ręce zespołu LOV (zwycięzca programu "Nowa Generacja" emitowanego na antenie TV4). Również lidera tej formacji udało się nam złapać po koncercie. Jak przyjął wyróżnienie od muzyków?

 

Nagrodę dziennikarzy akredytowanych przy festiwalu otrzymał zespół Video, a wyróżnienie prezydenta Sopotu trafiła do grupy Mikromusic.


 

Przed muzykami "trendy" dwugodzinny recital z okazji 45-lecia działalności artystycznej dał Krzysztof Krawczyk, któremu towarzyszyli na scenie m.in. Muniek Staszczyk, Łukasz Zagrobelny, Edyta Górniak i Trubadurzy. Wystąpiła także bardzo dawno nie widziana na scenie Edyta Bartosiewicz!

 

źródło: PAP

 

 

POLECANE RADIA