Sabrina i Samantha Fox - ikony muzyki lat 80. - wystąpią w Sopocie!

04.07.2008 12:38
Jak doniósł serwis wirtualnemedia telewizja TVN znów postawiła w przypadku sopockiego festiwalu na zapomniane gwiazdy. Drugiego dnia tegorocznej edycji na deskach Opery Leśnej wystąpią Sabrina Salerno oraz Samantha Fox.

 

Sabrina Salerno przyszła na świat w 1968 r. we włoskiej Genui. Rozgłos i popularność przyniosły jej dwa wielkie hity końca lat 80. Walory artystyczne tych piosenek szły w parze z mocno eksponowanymi walorami uroczej gwiazdy.

 

  

  

Samantha Fox zanim rozpoczęła karierę od pokazania się w niezbyt kompletnym stroju w The Sunday People. Miało to miejsce w 1983 r. Od tego czasu występowała jako modelka w prasie brukowej (The Sun - "Dziewczyna ze strony 3") i czasopismach dla panów. I właśnie męska część publiczności najchętniej oglądała jej teledyski i koncerty.

 

  

  

Lista gwiazd Sopot Festival 2008 została już jednak zamknięta, stacja ma ją ogłosić w przyszłym tygodniu. Jak na razie wicedyrektor festiwalu - Marek Kot - wstrzymuje się od komentarzy.

 

Pokusiliśmy się w redakcji o małe typowanie, jakie to wspaniałe gwiazdy lat 80. może jeszcze wyciągnąć z kapelusza TVN. Jasona Donovana akurat nie tyle z kapelusza, co znad ogniska, przy którym siedzi już blisko dwie dekady. Może opłakując Kylie, która uciekła robić wielką karierę?

 

  

Za Rickiem Astleyem też pewnie tęskni wiele dam, których okres pięknej młodości przypadł na lata 80.

 

  

W naszej pamięci niewątpliwie zapisał się również duet Erasure. Klasyka.

 

  

Takie to były czasy, że Panie takie jak Sabrina i Samantha Fox ochoczo manifestowały swą seksualność, a Panowie tacy jak Richard Marx za nimi płakali...

 

  

A na sam koniec jeszcze jedna kobieta.

 

 

 

źródło: wirtualnemedia

 

 

POLECANE RADIA