Co robi Video, gdy jedzie w trasę?

15.06.2008 12:25
Video

Video (Video, fot.mat.promocyjne)

Zespół Video przygotował dokument pokazujący kulisy nagrywania teledysku do kawałka "Idę na plażę". Oprócz tego dostaliśmy od zespołu dosyć ciekawą informację. Co więcej, możecie u nas zobaczyć jedno i drugie.

 

Oto wiadomość od Video :

Ludzie mówią, że sukces zmienia ludzi. Na pewno wielu z Was słyszało też barwne historie o muzykach różnych kapel, którym idea "sex drugs and rock and roll" przyświecała oślepiającym blaskiem. Wszyscy przecież myślą, że życie w zespole to nieustająca impreza, alkohol, narkotyki i dziewczyny na trasie...
Na szczęście nam to nie grozi. Wciąż jesteśmy tymi samymi chłopakami z podwórka (na którym nie bawił się Prezydent), którzy stronią od wszelkiego rodzaju używek, po koncercie grzecznie idą spać, a przed wyjazdem sprzątają swoje hotelowe pokoje. Każdy z nas cieszy się spokojem ducha i wewnętrzną równowagą. Nie na mowy, żeby nam odbiło.

 

Aby jednak skutecznie uciąć wszystkie spekulacje i krążące o nas plotki, zdecydowaliśmy się uchylić rąbka tajemnicy. Przy okazji kręcenia teledysku do naszego drugiego singla "Idę na plażę" zarejestrowaliśmy dokument, odsłaniający kulisy powstawania videoclipa, a jednocześnie ukazujący nasze życie w zespole. Najlepsze kawałki zobaczycie w "MAKING OF" w najbliższych dniach, a na razie możecie zobaczyć jego krótki zwiastun.

Jest bowiem prawda czasu i jest też prawda ekranu - jak mawiał klasyk...

 

 

A tutaj zobaczcie wspomnianą zapowiedź dokumentu:

 

 

 

 

POLECANE RADIA