Porcelana Kasi Klich - posłuchaj jednej z opolskich Premier

16.05.2008 16:59
Kasia Klich

Kasia Klich (fot. AkademiaWilanowska/Tomek Pyrak)

"Porcelana" to najnowszy singiel Kasi Klich, który weźmie udział w konkursie opolskich Premier . To również tytułowa piosenka z płyty, która ukaże się już 13 czerwca.

 

 

 

 

 

 

"Porcelana" to czwarta płyta Kasi Klich, która tym razem nie tylko napisała wszystkie teksty i muzykę do większości piosenek, ale również zadebiutowała w roli współproducentki. O swoim najnowszym projekcie artystka mówi:

 

 

Od poprzedniej płyty minęły już prawie trzy lata i wiele się wydarzyło. Po pierwsze, widoczne gołym okiem - jawię się Wam w wersji blond. Po drugie - słyszalne uchem - własnoręcznie "zmajstrowałam" kilka bitów i śmiało mogę się nazwać młodszym producentem. Starszy producent - Yaro - wprowadził mnie w arkana produkcji muzycznej, za co mu pokornie dziękuję i przyrzekam odkurzać studio do końca mych dni. Po trzecie - wróciła mi radość życia, a co za tym idzie - humorystyczne podejście do relacji międzyludzkich, czego dowodem są niektóre teksty. Nie pozostaje mi zatem nic innego, jak życzyć Wam miłego słuchania.

POLECANE RADIA