Manic Street Preachers główną gwiazdą Eska Music Awards

kasiaro
09.04.2008 13:17
Manic Street Preachers

Manic Street Preachers (Manic Street Preachers, fot.mat.prasowe)

Koncert w Poznaniu nie będzie jedyną wizytą grupy Manic Street Preachers w naszym kraju. 25 kwietnia zespół pojawi się na rozdaniu Eska Music Awards.

 

Brytyjskie trio znane z takich hitów jak "If You Tolerate This ", "A Design for Life" czy "Your Love Alone Is Not Enough" przyjedzie na ceremonię rozdania nagród stacji radiowych Eska i Eska Rock. Będzie to pierwsza wizyta w Polsce całego zespołu. Będzie ją można zobaczyć dzięki transmisji na żywo w telewizji Polsat 25 kwietnia o 20.00. Zespół ma nie tylko pojawić się na gali, ale i zagrać kilka swoich przebojów. Będzie to idealny przedsmak pierwszego regularnego koncertu Manic Street Preachers w Polsce, który odbędzie się 21 czerwca na Malcie w Poznaniu w ramach festiwalu "Spotkanie Grupy Allegro". Obok MSP wystąpi tam grupa Morcheeba i dwójka polskich wykonawców.

 

 

Ostatni album Manic Street Preachers ukazał się w maju ubiegłego roku i przyniósł takie przeboje jak "Indian Summer", "Autumn Song" i wspomnianą wcześniej kompozycję "Your Love Alone Is Not Enough" zaśpiewaną w duecie z Niną Persson (The Cardigans).

 

 

  

 

POLECANE RADIA