Video zagra z Włatcami Móch

kasiaro
29.03.2008 12:04

Video, fot.Sony BMG

Już dzisiaj o 20.00 w warszawskim kinie Ochota w trakcie Maratonu Filmowego "Włatcy Móch" zagra zespół Video . Zanim się tam wybierzecie, sprawdźcie u nas, dlaczego wokalista grupy, Wojtek Łuszczykiewicz pracuje nad tym, żeby "takim głupim nie być".

 

 

A tak Video opisują swój dzisiejszy występ:

 

 

Mimo, że nasza fizjonomia mogłaby na to wskazywać - nie różnimy się zbytnio od innych ludzi. I podobnie jak większość Narodu zwariowaliśmy na punkcie Włatców Móch. Oprócz tego, że Włatcy to zajebiaszczy serial, to dzięki niemu zrozumieliśmy co do nas mówi nasz basista i wiemy też jakim językiem się do niego zwracać. Tym bardziej cieszymy się, że staniemy się częścią Maratonu Filmowego "Włatców Móch" już w najbliższą sobotę. O godzinie 20 w warszawskim kinie Ochota wytoczymy się na scenę i zagramy kilka numerów z naszej płyty "Video Gra". Potem się z niej stoczymy i z wypiekami na naszych niepięknych twarzach obejrzymy Czesia i spółkę po raz 6542134195.

 

 

Podczas naszego występu nie zabraknie oczywiście piosenki "Oglądaj TV", która sama w sobie jest niejako hołdem dla filozofii życiowej Czesława. Bo jak mówią słowa naszej pieśni: "Nie wiesz już kto przyjaciel kto wróg, spytaj Czesia Włatcę Móch..."

 

 

 

 

POLECANE RADIA