Madonna pracuje z Timbalandem i Danja nad płytą

calak
26.02.2008 15:06
Wielkimi krokami zbliża się premiera nowego, nienazwanego jeszcze albumu Madonny. Jedenaste studyjne dzieło królowej popu trafi do sklepów 29 kwietnia, a produkujący część krążka Nate "Danja" Hills ujawnił czego możemy się spodziewać.

 

Danja i Timbaland pracują właśnie w Londynie nad kawałkami, które znajdą się na płycie Madonny. W rozmowie z "Rolling Stone" Danja powiedział:

 

Madonna była zachwycona tym, co udało nam się zrobić na albumie Justina Timberlake'a "FutureSex/LoveSounds" i właśnie w stylu tamtej produkcji poszły pracę nad jej płytą. To będą mocne klubowe, dynamiczne kawałki z hiphopowym pazurem".

 

Danja zdradził też, że praca przebiega w świetnej atmosferze.

 

To nie tylko wspaniała artystka, ale też świetna osoba. Jest bardzo spokojna, zgodna, praca z nią przebiega bardzo naturalnie. Madge siedzi w studio na krześle i po prostu bawi się z nami, pokazując co jej się podoba.

 

Przypomnijmy, że pierwszy singiel z albumu "Four Minutes To Save The World", który został wyprodukowany z udziałem Justine'a, przedostał się do mediów już w grudniu. Teledysk do tego nagrania wyreżyserował francuski duet Jonas i Francois i trafi on do stacji telewizyjnych w marcu.

 

Na płycie znajdą się też dwie kompozycje autorstwa Pharrella Williamsa - "Give It To Me" i "Candy Store".

 

 

POLECANE RADIA