Timbaland nagrywa płytę na komórki

kasiaro
09.02.2008 10:05

TIMBALAND

Timbaland , specjalista od nowoczesnych hitów, jak choćby "Apologize" i "Ayo Technology", będzie sprawcą zupełnie innej nowinki. Następca przebojowego "Shock Value" , ukaże się już w tym roku, ale na początku tylko w... telefonach komórkowych. To pierwszego tego typu przedsięwzięcie.

 

Timbaland podpisał umowę z firmą Verizon Wireless, zgodnie z którą jego nowa muzyka będzie dostępna dla użytkowników serwisu komórkowego V Cast. Do końca 2008 roku, producent ma nagrywać jeden utwór w miesiącu, każdy z innym artystą. W tym samym czasie pojedzie w trasę koncertową, z której materiały również zostaną udostępnione za pośrednictwem telefonów. Nowe kawałki będzie można ściągnąć w formacie mp3 lub jako dzwonki. Na koniec roku cały zestaw utworów zostanie wydany, ale nie wiadomo jeszcze w jakiej formie.

 

 

Zdaniem jednego z najbardziej rozchwytywanych obecnie producentów, praca nad tą płytą, będzie się różnić tylko tym, że nowe kawałki publiczność usłyszy już dzień po ich zrobieniu.

 

 

Pierwsza piosenka Timbalanda z tego zbioru, wykonan z Keri Hilson, zostanie zaprezentowana już w trakcie wręczenia nagród Grammy . Wśród pozostałych możliwych współpracowników wymieniani są OneRepublic, Paramore, Flo Rida, Natasha Bedingfield, Taylor Swift i Chris Cornell.

 

 

Przypomianmy jeden z największych przebojów 2007 roku, w którym Timbaland maczał palce, remiksując go:

 

 

 

 

POLECANE RADIA