Flo Rida znów liderem Hot 100 Billboardu

calak
17.01.2008 13:55

Flo Rida, fot. Atlantic Recordings

W pierwszej dziesiątce najpopularniejszych kawałków za Oceanem mamy 2 nowości, dwa spadki, a aż sześć piosenek nie zmieniło pozycji w stosunku do poprzedniego tygodnia. Kolejny raz liderem jest Flo Rida i T-Pain z kawałkiem "Low". Zapraszamy na cotygodniowy przegląd tego, czego słuchają w Stanach.

 

 

 

Piosenka duetu Flo Rida - T-Pain już czwarty tydzień z rzędu zajmuje najwyższą pozycję na liście Hot 100 Billboardu. Za ich plecami bez żadnych zmian - pozycja nr 2 to Alicia Keys "No One", trójka Timbaland i OneRepublic "Apologize", czwarte miejsce zajmuje "Kiss Kiss" Chrisa Browna (gośc. T-Pain), natomiast piątą lokatę zachowała Fergie z "Clumsy". Przypomnijmy sobie zatem piosenkę "Apologize":

 

 

 

Pierwsza nowość w czołowej dziesiątce Billboardu to nagranie "With You" Chrisa Browna. Tydzień temu miejsce dwunaste, dziś już na 6-ym.

 

 

 

Pozycję nr 7 utrzymali Finger Eleven w kawałku "Paralyzer". Piosenka ta jest obecna na Hot 100 Billboardu już od 32. tygodni! Na ósme z szóstego spadła Colbie Caillat ("Bubbly"), spadek o jedno oczko zanotowała też Jordin Sparks, której "Tattoo" jest dziewiąte.

 

Czołową dziesiątkę zamyka druga nowość - Sean Kingston "Take You There", awans z 13. na 10.

 

 

 

Tradycyjnie przegląd notowania zamykamy prezentacją piosenki, która zaliczyła największy awans w ramach czołowej pięćdziesiątki. Tym razem jest to Rihanna - "Don't Stop The Music". Przypomnijmy, że piękną wokalistkę zobaczymy niebawem w Polsce.

 

 

 

 

POLECANE RADIA