Nowe kawałki Blog 27 i Tola w serialu

kasiaro
14.12.2007 16:37

Tola Szlagowska,fot.Piotr Litwic, Fabryka Obrazu/TVN

Ulubienica nastolatek, Tola Szlagowska z zespołu Blog 27 zadebiutuje niedługo w serialu "39 i pół". Będzie tam można również usłyszeć premierowe utwory jej grupy.

 Tola w serialu zagra właściwie samą siebie - wokalistkę zespołu, który nosi nazwę B 27. Jej bohaterka ma na imię Ola. Dziewczyna na scenie to wulkan energii. Jednak poza nią, to skromna nastolatka, która cały swój czas poświęca swojej pasji - muzyce.

 

 

 

W osiągnięciu sukcesu ma jej pomóc - Darek (Tomasz Karolak). Darek to facet przed czterdziestką, który niczego w swoim życiu nie osiągnął. Tuż przed swoimi urodzinami dochodzi do wniosku, że czas najwyższy to zmienić. Angażuje się w promocję B 27. Kierowanie karierą zespołu ma być dla niego trampoliną do sukcesu zawodowego i życiowej stabilizacji.

 

 Sama Tola w życiu prywatnym osiągnęła ogromny sukces w bardzo młodym wieku. Może się pochwalić nie tylko karierą w naszym kraju, ale także poza jego granicami. Wraz z zespołem Blog 27 zagrała ponad 25 koncertów w Niemczech, Austrii, Szwajcarii oraz na Węgrzech. Na swoim koncie ma tak prestiżowe nagrody jak: MTV Music Awards - najlepszy polski artysta czy EBBA (European Boarder Breaker Award) - za najlepiej sprzedający się album w Europie poza własnym krajem.

 

 

 

W serialu usłyszymy i zobaczymy również piosenki z nowego albumu BLOG 27, który ma sie ukazac w 2008 roku.

 

 

źródło: info prasowe

POLECANE RADIA